Sandra Maria – Staję się sobą

Sandra Maria – Staję się sobą

11 kwietnia, 2024 Wyłączono przez Redakcja

Z drżącym sercem, dzielę się z Wami piosenką, która opowiada o mojej osobistej podróży do mojego serca, o odkrywaniu piękna, które noszę w sobie.
Ten utwór ma dla mnie specjalne znaczenie, gdyż po długich latach śpiewania i tworzenia w języku angielskim, zdecydowałam się na kobiece wyznanie, którego nie wyobrażałam sobie zaśpiewać w innym języku, niż tym, który ukształtował moje postrzeganie świata.
Niech ta pieśń otula Wasze serca i dotyka czułością. Niech płynie z serca do serca.

Dziękuję wszystkim kobietom, które wniosły do klipu magię autentyczności, swoje niepowtarzalne piękno, moc i prawdę. Dziękuję za kobiecy krąg, który stworzyłyśmy przy nagrywaniu tego filmu.

Sandra Maria: Tekst / Melodia / Wokal
Emiji: Muzyka / Mix / Mastering / Wideo
Witek Kulczycki: Flety

Adrian Kondratowicz: Wideo

Link do klipu:Sandra Maria

Jestem wokalistką, pasjonatką śpiewu intuicyjnego, tekściarką (m.in. „Staję się sobą”, „Pal się ogniu”), autorką kursu „Poczuj, usłysz i pokochaj swój głos”, animatorką różnego rodzaju warsztatów pracy z głosem oraz certyfikowaną trenerką wokalną w metodzie Modern Vocal Training.
Swojego głosu używam intuicyjnie, śpiewając z otwartego serca i ciała, nie bojąc się kroczyć totalnie nie utartymi ścieżkami wokalnymi, często używając języka znanego tylko mojemu duchowi i dźwięków, które wykraczają poza konwencjonalny śpiew… Kiedy śpiewam, intuicyjnie poddaję się przepływowi. Mój śpiew staje się modlitwą mojego serca.

https://linktr.ee/SandraMariaOfficial