Sandra Maria – Jestem

Sandra Maria – Jestem

24 maja, 2024 Wyłączono przez Redakcja

Wydech i wdech
Ja JESTEM

Ten utwór jest owocem współ-kreacji dwóch kobiet: Sandry Marii i Basi Janygi, do muzyki jednego mężczyzny – Martina Emiji.

To utwór celebrujący życie i kobiecość.
To utwór honorujący tę część w nas, która jest miękka, czuła, otulająca.
To utwór honorujący tę świętą przestrzeń, która jest w każdej z nas. Przestrzeń, w której niezależnie od tego co wokół – jest dobrze i bezpiecznie.
To utwór, w którego klipie wzięło udział 75 osób – kobiet wraz z dziećmi – kobiet takich jak Ty i ja. Najmłodsza kobietka, Mia, ma 10 miesięcy!

To 75 zwykłych-niezwykłych historii. Bo za każdym pojedynczym nagraniem stoi prawdziwa kobieta, która wniosła do klipu swoją energię, piękno, emocje, swoją prawdę…
W filmie wzięły też udział zwierzaczki: 4 kotki, 6 piesków i nawet 1 kura Tori.
W całej produkcji mamy połączenie kobiecej energii z różnych zakątków Europy: Polski (oczywiście), Irlandii, UK, Hiszpanii i Holandii!

Dzielcie się tym klipem! Niech płynie przez świat!

Sandra Maria & Basia Janyga: Tekst / Melodia / Wokale 

Emiji: Muzyka / Mix / Mastering: 

Sandra Maria: Wideo

Link do klipu:Sandra Maria

Jestem wokalistką, pasjonatką śpiewu intuicyjnego, tekściarką (m.in. „Staję się sobą”, „Pal się ogniu”), autorką kursu „Poczuj, usłysz i pokochaj swój głos”, animatorką różnego rodzaju warsztatów pracy z głosem oraz certyfikowaną trenerką wokalną w metodzie Modern Vocal Training.
Swojego głosu używam intuicyjnie, śpiewając z otwartego serca i ciała, nie bojąc się kroczyć totalnie nie utartymi ścieżkami wokalnymi, często używając języka znanego tylko mojemu duchowi i dźwięków, które wykraczają poza konwencjonalny śpiew… Kiedy śpiewam, intuicyjnie poddaję się przepływowi. Mój śpiew staje się modlitwą mojego serca.

https://linktr.ee/SandraMariaOfficial