Kontakt

Być może chciałbyś podzielić się swoją historią i doświadczeniem życia na emigracji. Jeżeli sądzisz, że Twoja opowieśc kogoś zaciekawi, może wnieść do życia innych trochę inspiracji, a może nawet przestrogi skontatuj się ze mną. Osobiście uważam, a dotychczasowe rozmowy i wpisy to potwierdzają, że każdy ma do powiedzenia coś unikalnego i ciekawego.

Jak powstają wpisy?

Każdy wpis powstaje w sposób następujący: nagrywam rozmowę (zarówno przeprowadzone osobiście jak i te przez Skype lub telefon) i robię transkrypcję wypowiedzi do formatu przyjętego na stronie. Wersję roboczą wysyłam do osoby z która przeprowadziłem wywiad i proszę o zgodę na publikacje. Zwykle zdarza się, że wersję te są poprawiane; ktoś prosi o usunięcie pewnych fragmentów lub dopisanie czegoś, co mogło wypaść z głowy podczas rozmowy. Koniec końców – na stronie pojawia się wpis, na którego publikację mam zgodę. Robie to dla własnego bezpieczeństwa, ale i z szacunku dla rozmówców. Nie chcę gonić za tanimi sensacjami, ale mam ambicję – nie boje się tego stwierdzenia – na tworzenie tekstów dobrych jakościowo, opartych na prawdziwych historiach z emigracji.

Jeżeli masz jakieś uwagi co do strony, znalazłeś błąd lub literówke, napisz również na adres poniżej.

Chciałbyś napisać coś miłego, nie wahaj się odezwać.

kontakt@emigraniada.com

Zachęcam również do polubienia strony na facebooku. Umieszczam tak zajawkę każego wpisu, więc śledząc moją stronę nie przegapisz żadnego.

https://www.facebook.com/emigraniada/